ПРАЦІВНИКИ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПІДВИЩИЛИ КВАЛІФІКАЦІЮ

Дата: 11.04.2024 08:26

Фото без опису📝У діяльності посадових осіб місцевого самоврядування сільської ради особлива увага приділяється питанням систематичного навчання та розвитку співробітників, яке проводиться постійно.

Навчання зазначених осіб відбувається за відповідними програмами задля збагачення їх компетентності.

📋У І кварталі 2024 року навчання здійснювалось за професійними та короткостроковими програмами підвищення кваліфікації, зокрема:

🔶Загальних професійних програм - 5 сертифікатів;

🔶Загальних короткострокових програм - 19 сертифікатів;

🔶Спеціальних короткострокових програм - 6 сертифікатів.

✨Зміст загальних програм підвищення кваліфікації, за якими проводилось навчання, охоплював як загальні питання місцевого самоврядування (в тому числі, запобігання корупції; молодіжна політика; зміни у законодавстві з питань служби в органах місцевого самоврядування; забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків; формування професійних компетентностей з питань дотримання прав людини та протидії дискримінації; управління місцевим розвитком), так і питання удосконалення особистісних та професійних компетентностей (ефективність ділових переговорів; командна робота та взаємодія; державна мова; управління змінами; лідерство тощо).

💻Також працівники проходили онлайн-курси на платформах: «Prometheus», «НАЗК.Study» «Дія.освіта» та брали участь у навчальних вебінарах, що проводились “U-LEAD з Європою”, проєктом USAID «ГОВЕРЛА», Всеукраїнською Асоціацією органів місцевого самоврядування «Всеукраїнська асоціація громад», Асоціацією міст України, Всеукраїнською Асоціацією об'єднаних територіальних громад, Cities 4 Cities United 4 Ukraine, ГО «Будуємо Україну разом», ГО «Джерело надії України» тощо.