Участь в онлайн-семінарі  щодо нового закону «Про службу в ОМС»: як впровадити легко? Першочергові кроки служби управління персоналом"

Дата: 16.04.2024 08:03

Фото без опису

Вебінар проводився на базі платформи "Управління людсткими ресурсами" Всеукраїнської Асоціації ОТГ.

Під час заходу детально розглянуто:

🔶Основні новели Закону України від 02 травня 2023 року № 3077-IX «Про службу в органах місцевого самоврядування».
🔶Нові підходи та нова якість служби в органах місцевого самоврядування: створення інституту керівника служби в ОМС та служб управління персоналом, їх повноваження
🔶Вступ на службу та її проходження (конкурсний відбір та просування по службі)
🔶Особливості проходження служби в органах місцевого самоврядування виборних посадових осіб місцевого самоврядування та патронатної служби.
🔶Новели у визначенні категорії посад
🔶Представлення професійних стандартів,  надання порад та рекомендацій щодо їх імплементації.
🔶Положення про службу управління персоналом. Управління результативністю службової діяльності
🔶Професійний розвиток та щорічне оцінювання результатів службової діяльності в органах місцевого самоврядування.

🤝Захід відбувся за підтримки Програма DOBRE.

🤗Дякуємо за доступну подачу інформації та мотивацію у роботі.

Фото без опису