Дата: 16.04.2024 08:07

Фото без опису

❗Правоохоронці вкотре наголошують довіряти тільки офіційній інформації щодо матеріальних виплат!

⚠️За останні три дні шахраї ошукали 10 жителів Сумщини та видурили у них майже 300 000 гривень. За кожним фактом у поліції відкрито кримінальні провадження.

👉Поширеною схемою шахрайства залишається псевдовиплати від держави чи інших установ. Так, до поліції звернувся 62-річний сумчанин та повідомив, що з його рахунку зникли кошти. Зі слів заявника, в соціальній мережі побачив повідомлення про можливість отримати грошову допомогу у розмірі 6000 грн., тож перейшовши за посиланням зазначеним у повідомленні, здійснив вхід у свій банківський додаток. Згодом потерпілий виявив, що з його рахунку зникли кошти у сумі 100 500 гривень.

🔹🔸Запам’ятайте прості правила, як вберегти себе від подібних ситуацій:

- не переходити за невідомими вам посиланнями, які ви отримуєте в месенджерах під виглядом соціальних виплат тощо;

- в жодному разі не вводьте та не відправляйте свої персональні дані: номер телефону, пароль до інтернет-банкінгу, пін-коди карток, три цифри на зворотній стороні картки CVV/CVC код, адже таким чином ви надаєте доступ шахраям до ваших збережень;

- перевіряйте інформацію на офіційних сайтах державних органів, міжнародних організацій, банків та компаній.