🔰ПРОЕКТ«Сила: житло, захист, засоби для існування людям, які повернулися додому»

Дата: 16.04.2024 08:56

Фото без описуГО "Дівчата" реалізовує проект «Сила: житло, захист, засоби для існування людям, які повернулися додому», за фінансування UHF (Гуманітарний фонд для України), що імплементується у чотирьох регіонах: Київській, Харківській, Житомирській та Сумській областях.

Одним з компонентів проєкту є надання юридичних консультацій для місцевих жителів, внутрішньо переміщених осіб та осіб, які повернулися. Надання правової допомоги у різних сферах, які охоплюють загальні правові питання, консультації та ведення справ у сферах громадянського, сімейного, трудового, житлового та інших галузях права. Консультування щодо гендерно зумовленого насильста.

👉ВСІ ПОСЛУГИ БЕЗКОШТОВНІ ТА КОНФІДЕНЦІЙНІ.

Юристки/-ти ГО “Дівчата” готові надати безкоштовні юридичні консультації. Для вашої інформації перелік найбільш поширених запитів до наших фахівчинь/-ців:

Сімейне право Первинні консультації щодо:

- стягнення аліментів;

- здійснення домашнього насильства;

- розірвання/поновлення шлюбу;

- позбавлення/поновлення батьківських прав;

- визначення місця проживання дитини;

- розподіл майна подружжя набутого у шлюбі;

- встановлення фактів, що мають юридичне значення.

Цивільне право Первинні консультації щодо:

- визнання особи безвісно відсутньою або померлою;

- інші спори у цивільному праві.

Для отримання послуг заповніть форму реєстрації за посиланням 👇 https://forms.gle/1DjVfVcDeyRbWHp56 Для узгодження деталей, ви можете також звертатись до регіональних координаторок – Світлана Котелевець, тел.: 0672761004 skotelevets@divchata.org, Марина Велітченко, тел.:0502044863, sumy@divchata.org .