Підготовка магістрів з публічного управління та адміністрування

Дата: 16.04.2024 10:12

Фото без опису

Київський столичний університет імені Бориса Грінченка на постійній основі здійснює підготовку магістрів з публічного управління та адміністрування за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» за освітньо-професійною програмою ((Державне управління».
Підготовка магістрів зазначеної спеціальності "проводиться з метою забезпечення потреб органів державної влади та органів місцевого самоврядування у кваліфікованих кадрах - управлінцях.
Освітня програма за цією спеціальністю передбачає поєднання глибокої теоретичної підготовки з набуттям практичних навичок та вмінь у галузі публічного управління та адміністрування, використання розвиненої дистанційної форми навчання. Строк навчання за заочною (дистанційною) формою навчання - 1 рік 4 місяці. Підготовка здійснюється на базі попередньо здобутої повної вищої освіти (диплом спеціаліста або магістра).
Навчання за зазначеною освітньо-професійною програмою може здійснюватись за кошти місцевого (регіонального) бюджету м. Києва або за кошти фізичних (юридичних) осіб.

Контакти:
Адреса приймальної комісії: м. Київ, вул. Левка Лук’янеика, 136, кім. 116, (044) 485-21-74
Додаткова інформація на сайті факультету економіки та управління:  https://feu.kubg.edu.ua/
Контактна особа: гарант освітньо-професійної програми 281.00.01 «Державне управління» - доктор наук з державного управління, Марухленко Оксана Вячеславівна, e-mail: o.makukhlenko@kubg.edu.ua