"ІСТОРІЯ МОЄЇ ШКОЛИ"

Дата: 17.04.2024 08:41

Фото без описуШкола! В ній лунає рідне слово,

В ній надія на обнову,

З неї виллється мов море

Струя світла у простори…

Здобувачі освіти нашої Новослобідської громади долучилися до Всеукраїнської кампанії Всеукраїнської дитячої спілки «Дитячий екологічний парламент» на тему: «Історія моєї школи»». Даний захід проводиться з метою навчання дізнаватися про історію школи, формування навичок самостійності у пошуках інформації, проводити дослідження в музеї історії, інтернеті, бібліотеці, використовувати сімейні фотографії, виховування почуття гордості за свою школу, формування національної свідомості школярів та громадянських якостей: патріотизму, національної ідентичності, людяності, працьовитості; забезпечення соціального становлення особистості через розвиток пізнавальних інтересів учнів.

У територіальному етапі Всеукраїнської кампанії на тему: «Історія моєї школи» взяли участь 3 здобувачі освіти ЗЗСО Новослобідської сільської ради, а саме: Новослобідського ліцею, Мазівської та Юр’ївської гімназій.

Учасники на основі на основі дослідження історії своєї школи (з використанням архівних документів, музейних матеріалів, мемуарів, спогадів вчителів та очевидців) створили відеопрезентації та відеорепортаж.

Усі роботи відповідають вимогам, обсяг витримано (до 5 хвилин), включають такі дані: назва роботи; прізвище, ім’я, по батькові автора; назва навчального закладу; клас. Усі роботи виконані державною – українською мовою.

Одноголосно члени журі прийняли рішення нагородити дипломами всіх учасників:

Зюзько Марію, ученицю Новослобідського ліцею, вчитель Зюзько О.О.;

Приходько Марію, ученицю Юр’ївської гімназії, вчитель Юрченко О.О.;

Черненко Катерину, ученицю Мазівської гімназії, вчитель Сахненко О.П.;

направити на Всеукраїнську кампанію на тему: «Історія моєї школи» роботи усіх учасників.

А взагалі матеріали, підготовані дітьми дуже цікаві. Подивіться і ви!)))