💔💔💔СТОП ПОШУК!!!!

Дата: 18.04.2024 07:40

Фото без опису💙💛У травні 2022 року сумна звістка сколихнула нашу сільську раду – внаслідок авіаудару поблизу села Сідорове Краматорського району Донецької області - зник безвісти - Унайчі Андрій Вікторович, 03 січня 1985 року народження. Родина захисника, вся Новослобідська громада молились і вірили, що Андрій повернеться додому живим. Проте, на жаль, дива не сталось…

🕯️🕯️🕯️🇺🇦 Відповідно до витягу з наказу командира військової частини в якій служив наш Захисник – солдат Унайчі Андрій Вікторович загинув - 16 травня 2022 року. Похований наш Герой 27 липня 2023 року на кладовищі у місті Дніпро.

💙💛🇺🇦 Унайчі Андрій Вікторович народився у селі Князівка Конотопського району Сумської області. Закінчив місцеву школу. Проживав з родиною у рідному селі. Як справжній патріот захищав країну в період антитерористичної операції.

💔💔💔На початку повномасштабного вторгнення Андрій перебував на заробітках за кордоном, проте вже в перші дні війни, залишаючись вірним військовому обов’язку, повернувся і одним з перших став на захист держави. Проте безжальна війна – забирає найкращих.

🕯️🙏🙏🙏Андрій назавжди залишиться в наших серцях таким, яким він був – доброзичливим, усміхненим, чесним, порядним, відповідальним, вірним сином України.

Нехай добрий, світлий спомин про нашого загиблого Героя стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів та усіх, хто знав його, любив і шанував.

🇺🇦Пам'ятаймо, якою ціною дається нам кожна мить мирного життя.

🇺🇦Герої не вмирають, вони навічно лишаються в серці та людській пам'яті.