Для підтримки ветеранів та ветеранок війни, членів їхніх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць України з 20 березня працює спеціальна телефонна лінія - 0 800 505 217.

Дата: 25.04.2024 11:35

Фото без описуЗа перший місяць роботи на "Єдину ветеранську лінію" надійшло понад 2600 дзвінків ветеранів та їхніх рідних

🔹Для підтримки ветеранів та ветеранок війни, членів їхніх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць України з 20 березня працює спеціальна телефонна лінія. Впродовж першого місяця на номер 0 800 505 217 надійшло 2677 дзвінків.

Найбільше звернень щодо

▪ правової допомоги,

▪ медичної реабілітації,

▪ житлових питань та пільг на послуги ЖКГ,

▪ отримання статусів.

🔹Найчастіше телефонували учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та члени сімей загиблого Захисника чи Захисниці.

🔹Максимальна кількість звернень надійшла із Києва та Київської області, Дніпропетровщини та Львівщини.

💬«Єдина ветеранська лінія 0 800 505 217 – дієвий інструмент підтримки ветеранів, ветеранок, членів їхніх сімей та родин загиблих. Ми розвиватимемо цей проєкт і надалі. Наразі готуємося до розширення технічних можливостей лінії та кількості операторів, які надають консультацію» — пояснив в.о. Міністра у справах ветеранів Олександр Порхун.

🔹Надаємо, "Єдина ветеранська лінія" є безоплатною та працює щодня з 8 до 20 години. Проєкт реалізує Мінветеранів у співпраці з Червоний Хрест України.