СУМЩИНА: ЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ ОБСТРІЛІВ ЗМЕНШИЛАСЬ, ПРОТЕ ЗРОСЛО ЗАСТОСУВАННЯ АВІАЦІЙНИХ, РАКЕТНИХ УДАРІВ, ОБСТРІЛІВ З РСЗВ ТА АТАКИ FPV-ДРОНАМИ

Дата: 25.04.2024 11:37

Фото без описуЯк повідомив керівник штабу зони територіальної оборони Юрій ПОЛОУС, за минулий тиждень по Сумській області було нанесено 169 обстрілів.

☝️Кількість обстрілів, особливо у вихідні, зменшилася майже вдвічі. Проте ворог почав інтенсивніше використовувати авіаційні засоби ураження.

‼️Зокрема, було нанесено точкові удари КАБами по трьох населених пунктах Шосткинського району, застосовані росіянами КАби в Сумському районі. 19 квітня ворог наніс ракетний удар по підприємствах на території міста Суми.

◼️В результаті обстрілів на території Сумської області – загинуло 2 людини і 9 жителів області поранено.

◼️Найбільше на цьому тижні постраждала Білопільська громада. 18 та 19 квітня майже в один і той самий час було нанесено 8 обстрілів із ствольної артилерії по м. Білопіллю в результаті чого було поранено 5 цивільних людей.

💬«Попри те що кількість обстрілів за минулий тиждень зменшилася, але ситуація в області не покращилася. Адже ворог почав застосовувати авіацію та далекобійні системи залпового вогню. Тобто види зброї, яка може сягати 30,40,50 км та завдавати більш руйнівних ударів Сумщині, – підкреслив Володимир Артюх. – Тому я закликаю жителів області проявляти підвищену обережність, не ігнорувати сигналів повітряних тривог. Бережіть себе та своїх рідних».