ЯК НАЛАШТУВАТИ ТЮНЕР DVB-T2 ДЛЯ ПРИЙОМУ ТЕЛЕКАНАЛІВ ПАКЕТУ МХ-7

Дата: 26.04.2024 10:01

Фото без описуНагадуємо, що з 1 червня 2023 року працює багатоканальна мережа МХ-7, що має загальнонаціональне покриття.

Цей мультиплекс працює в метровому діапазоні, який, як зазначають фахівці, є кращим, бо має більшу територію покриття, його практично неможливо перекодувати і зашкодити якось мовленню. Також фахівці запевняють, МХ-7 дасть змогу покрити українським телевізійним мовленням ті території Конотопського району, які ми відносимо до зон «білих інформаційних плям».

Державний мультиплекс МХ-7 безкоштовний. Жителям району не потрібно купувати якесь окреме обладнання. Тюнери та антени, які є в мешканців району, навіть звичайні старі антени метрового діапазону, можна налаштувати і дивитися ці телеканали.

Як налаштувати тюнер DVB-T2 для прийому телеканалів пакету МХ-7 (інструкція у форматі питання/відповідь), знаходиться за посиланням: http://surl.li/ipspf