Уся сім’я вмісті – так і душа на місці.

Дата: 15.05.2024 13:25

Фото без опису📌Щорічно 15 травня всі країни світу відзначають Міжнародний день сім'ї.

🍃Із покоління в покоління українцям передавалось шанобливе ставлення до родини. Від батька до сина, від бабусі до онучки завжди передавались духовні цінності. Найбільший затишок та щастя не в статках, а в тісному родинному колі, серед близьких людей, де кожен є частинкою великого роду зі своїми традиціями, звичаями, установками.

🍃Родинний вогонь завжди ріднив братів, сестер, тіток, дядьків, племінників та й усіх, хто був у родині у теплому спілкуванні, співпереживанні, взаємодопомозі.

🍃Від матері до доньки передавались вишиті рушники та сорочки, а від батька до сина – земля і турбота про неї.

🍃Ці традиції зберігаються й до сьогодні, і хоч зараз правдивого вогню у домівках не знайдеш, та й домівок у багатьох не залишилось – віртуальний вогонь, що символізує дух оселі, кожен українець всіляко намагається підтримувати.

🍃Свято сім’ї засноване з метою звернути увагу суспільства до проблем всередині родини. А для кожної окремої людини це хороший привід відвідати рідних. 🫂

💙💛Сьогодні це свято для нас набуває особливого значення. У країні – війна, багато родин вимушено покинули свої домівки та змушені жити нарізно. Чоловіки зі зброєю в руках стали на захист батьківщини. Все це важким тягарем лягло на плечі всіх українських сімей.💔

📌📚📖В комунальному закладі,, Новослобідська публічна бібліотека" та її філіях оформлені книжкові виставки,, Майбутнє України - щаслива родина,"де ви обов’язково віднайдете для себе книгу, яка допоможе краще зрозуміти витоки свята в Україні, а література українських авторів підкаже шляхи виходу із різних життєвих ситуацій та допоможе відволіктися від негативних думок.

Манухівська філія провела народознавчу годину,,Обереги української родини".

А ще бібліотеки закладу підготували до свята фоточелендж сімей нашої Новослобідської громади ,,Моя родина - мій скарб".

💐 Тож вітаємо кожну родину зі святом!

Нехай ваша сім'я завжди буде міцною скелею, захистом від негараздів і розрадою в неприємностях. Нехай підтримка найрідніших допомагає впоратися з будь-якими труднощами і здобути мир та процвітання нашій країні!❤️💐