Травень – місяць обізнаності про рак шкіри

Дата: 20.05.2024 10:12

Фото без опису

Травень – місяць обізнаності про рак шкіри. Це найпоширеніша група онкологічних захворювань, які вражають шкіру на різних її шарах.

Мабуть, найнебезпечнішим з них є меланома – вона розвивається з пігментних клітин (меланоцитів) та найчастіше вражає шкіру.

В Україні, за даними Національного канцер-реєстру, у 2022-2023 роках був зареєстрований 5051 випадок меланоми. А станом на 2023 рік на обліку у лікарів перебували 31 217 людей із цим захворюванням.

Важливо пам’ятати, що вчасно виявлена меланома має позитивний прогноз лікування.

🔎 Тому потрібно регулярно оглядати шкіру, свою і своїх близьких, – це допоможе вчасно виявити підозрілі зміни й звернутися до медиків.

Тож не нехтуйте профілактичними оглядами у свого сімейного лікаря та зверніться до нього у разі, якщо помітили якісь підозрілі зміни шкіри.