Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут проводить набір на навчання у 2024 році

Дата: 26.05.2024 10:53

Фото без опису

🪖Полтавський Військовий коледж сержантського складу ВІТІ у 2024 році проводить набір випускників середніх шкіл, ПТУ, юнаків та дівчат з 17 до 30 років на навчання за освітньо-професійним ступенем «фаховий молодший бакалавр», напрями підготовки: «Комп’ютерні науки», «Електронні телекомунікації та радіотехніка»

🔷Навчання, харчування, лікування, речове забезпечення та проживання безкоштовне.

🔗У процесі навчання курсанти одержують щомісячно грошове забезпечення. Для вступу на навчання зараховуються бали національного мультипредметного тесту, сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання або вступних іспитів з таких предметів: обов’язково українська мова та література, математика та історія і на вибір четвертий предмет: або іноземна мова або фізика або географія.

◽Термін навчання – 2 роки. Гарантоване працевлаштування.

📞Інформація за телефонами: (0532) 53-67-13 (3-12-01), (050) 978-84-67, (067) 407-00-33, (066) 565-40-43, (050) 192-14-04, (066) 493-98-04

📧Email: vkss-viti@post.mil.gov.ua. Сайт: viti.edu.ua/college; vkss-viti.pp.ua. Facebook: fb.com/vkss.viti.

Фото без опису