Вакансія головного спеціаліста-юрисконсульта

Дата: 28.05.2024 15:16

ОГОЛОШЕННЯ

про добір з призначення на вакантну посаду головного спеціаліста - юрисконсульта відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи Новослобідської сільської ради

Загальні умови

Назва та категорія посади, стосовно якої прийнято рішення про необхідність призначення

головний спеціаліст - юрисконсульт відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи Новослобідської сільської ради

Сьома категорія посад

Посадові обов’язки

Організовує правову роботу, спрямовану на правильне застосування, неухильне дотримання та запобігання невиконання вимог законодавства, інших нормативних актів сільською радою та її виконавчим комітетом, посадовими особами при виконанні покладених на них завдань і функціональних обов'язків, а також представництво інтересів сільської ради в судах. Надає консультації з питань чинного законодавства посадовим особам сільської ради та її виконавчих органів. Готує проекти рішень сільської ради, виконавчого комітету, розпоряджень сільського голови з питань, віднесених до компетенції відділу.  Перевіряє на відповідність законодавству проєкти рішень сільської ради, виконавчого комітету, розпоряджень сільського голови. Організовує позовну роботу, аналізує наслідки розгляду позовів і судових справ, подає начальнику відділу пропозиції щодо удосконалення правового забезпечення сільської ради. Надає правові консультації з питань, що належать до компетенції органів місцевого самоврядування, а також розглядає та готує відповіді на звернення/заяви громадян, звернення та запити депутатів, запити на публічну інформацію Виконує інші завдання та доручення.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 7500 грн., надбавки за ранг, вислугу років, інші надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до ЗУ «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови КМУ №268 від 09.03.2006 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів»

Інформація про строковість призначення на посаду

Строково, до призначення на цю посаду переможця конкурсу, але не довше 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану

Перелік документів, які необхідно надати для призначення на посаду в органі місцевого самоврядування в період дії воєнного стану, в тому числі спосіб подання, адреса та строк їх подання

Заява, резюме, заповнена особова картка П-2ДС з додатками, документи, що підтверджують наявність громадянства України, освіти та досвіду роботи, підтвердження подання декларації в Єдиному Державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, медичну довідку за формою № 100-2/о.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у доборі з призначення на вакантну посаду, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим в оголошенні вимогам, зокрема стосовно досвіду роботи, професійних компетентностей

Особа, призначена у період дії воєнного стану подає документ про підтвердження рівня володіння державною мовою відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» протягом трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану (якщо інше не буде  передбачено чинним законодавством), у разі якщо такий документ не був поданий нею раніше.

Документи подаються  до 31.05.2024 до Новослобідської сільської ради

Адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань призначення на посаду

org_nsloboda@ukr.net

Кваліфікаційні вимоги