"ЗА НАШУ СВОБОДУ"

Дата: 30.05.2024 09:08

Фото без описуЗ метою виховання патріотів, громадян правової, демократичної держави, надання підтримки захисникам і захисницям України, виховання любові до рідного краю, розвитку почуття патріотизму та відповідальності за майбутнє своєї держави, виявлення, розвитку та підтримки здібних, обдарованих і талановитих дітей та учнівської молоді 24 травня 2024 року було проведено територіальний етап Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу».

💠У конкурсі взяли участь 9 учасників закладів загальної середньої та позашкільної освіти Новослобідської сільської ради: Юр’ївської, Мазівської гімназій, Новослобідського ліцею, ЦДЮТ Новослобідської сільської ради, які представили 10 робіт.

💠Згідно з Умовами проведення конкурсу «За нашу свободу» на розгляд членів журі було представлено роботи учасників за розділами образотворче мистецтво та поезія (вірші), присвячені значущим подіям захисту України за віковою категорією: ІІ – діти 11 – 14 років (середня вікова категоріями).

💠При оцінюванні робіт враховувались відповідність роботи тематиці конкурсу, актуальність теми, втілення творчої ідеї та задуму автора, оригінальність та оформлення, техніка виконання, композиційна досконалість. При оцінюванні робіт враховувались логічність, цілісність, ерудиція, оригінальність, самостійність і зрілість думки відповідно до вікової категорії конкурсанта, чіткість вираження авторської думки, обгрунтування власної точки зору, змістовність, грамотність, художній рівень.

💠 На підставі висновків членів журі територіального етапу Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» за набраною сумою балів переможців визначено. Щиро вітаємо💐💐💐💐💐:

✅У розділі образотворче мистецтво: у середній віковій категорії – 11 – 14 років:

з І місцем – 🥇 Іванову Анастасію, ученицю Юр’ївської гімназії, вихованку гуртка «Чарівний пензлик» ЦДЮТ Новослобідської сільської ради, керівник гуртка Скворцова С. В.;

🥇Дзекунову Анастасію, ученицю Юр’ївської гімназії, вихованку гуртка «Чарівний пензлик» ЦДЮТ Новослобідської сільської ради, керівник гуртка Скворцова С. В.;

🥇 Зюзько Юлію, ученицю Новослобідського ліцею, наставник Кіріліна О.В.

з ІІ місцем - 🥈Цибульняка Михайла, учня Юр’ївської гімназії, вихованця гуртка «Чарівний пензлик» ЦДЮТ Новослобідської сільської ради, керівник гуртка Скворцова С. В.

✅У розділі поезія (вірші), присвячені значущим подіям захисту України: у середній віковій категорії – 11 – 14 років:

з І місцем – 🥇Цибульняка Павла, учня Юр’ївської гімназії Новослобідської сільської ради, вихованця гуртка «Чарівний пензлик» ЦДЮТ Новослобідської сільської ради, робота «Дитячі мрії», керівник гуртка Скворцова С. В.;

🥇Суржикову Катерину, ученицю Мазівської гімназії Новослобідської сільської ради, робота «Чому?», наставник Бринзей Т.Л.;

з ІІ місцем – 🥈Нечаєва Ігоря, учня Князівської гімназії Новослобідської сільської ради, робота «За нашу свободу розправимо крила», наставник Шульгіна С.І.

💠На обласний етап Всеукраїнського конкурсу дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» будуть направлені роботи учасників: у розділі образотворче мистецтво: Зюзько Юлії, Дзекунової Анастасії, Іванової Анастасії; у розділі поезія (вірші), присвячені значущим подіям захисту України: Цибульняка Павла та Суржикової Катерини. Щиро дякуємо всім учасникам за участь! Бажаємо перемоги на наступному етапі конкурсу!🫶✊🇺🇦💙💛