Оновлення Військово-облікового даних

Дата: 31.05.2024 12:47

Фото без опису

📌18 травня 2024 року набув чинності «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку» (далі – Закон), який встановлює для чоловіків призовного віку (18-60 років) обов'язок оновити військово-облікові дані у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки (далі - ТЦК та СП) або у центрах надання адміністративних послуг (далі - ЦНАП) або через електронний кабінет призовника, військовозобов’язаного, резервіста (за наявності).

⚡️Це стосується:

призовників– чоловіків віком від 17 до 25 років, які отримали посвідчення про приписку;

військовозобов’язаних – чоловіків й жінок віком      від 25 до 60 років, які мають тимчасове посвідчення або військовий квиток;

жінок, які працюють у медичній сфері      (лікарів,      фармацевтів,      фельдшерів,      медсестер), які      перебувають на військовому обліку.

Необхідність оновити свої дані не залежить від:
наявності підстав для відстрочки від мобілізації;
перебування поза межами України;
попереднього оновлення своїх даних за останні 12 місяців.

Оновлювати свої дані не потрібно лише тим громадянам, яких уже виключили з військового обліку за різних обставин.

Новим законом передбачено кілька способів актуалізації військово-облікових даних.

Громадянам, які перебувають на території України, доступні три способи:
Особиста явка до ТЦК та СП.
Візит до одного з центрів надання      адміністративних послуг.
Через електронний кабінет військовозобов'язаного.

Ті громадяни, які перебувають за кордоном, можуть повідомити необхідну для оновлення інформацію лише дистанційно.

Для оновлення даних через ЦНАП військовозобов'язаному потрібно звернутися до найближчого Центру надання адміністративних послуг особисто. При собі мати: паспорт громадянина України, реєстраційний номер облікової картки платника податків, телефон з актуальним номером та , за можливості, з доступом до своєї електронної пошти.

📱В Новослобідській громаді військововозобов’язані для оновлення даних можуть звертатися до Відділу - Центру надання адміністративних послуг.