Верховна Рада України ухвалила законопроєкт про англійську мову

Дата: 07.06.2024 09:00

Фото без опису☝️236 народних депутатів підтримали законопроєкт №9432 «Про застосування англійської мови в Україні». Він передбачає офіційне закріплення статусу англійської мови як однієї з мов міжнародного спілкування в Україні.

📌Нагадаємо, 28 червня 2023 року Президент Володимир Зеленський вніс на розгляд законопроєкт Верховної Ради, розроблений Міністерством культури та інформаційної політики.

💬«МКІП розробило законопроєкт, аби врегулювати особливості застосування англійської мови як мови міжнародного спілкування. Це розширить можливості українців та сприятиме повноцінній інтеграції України до ЄС», – сказав т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

👉Законопроєкт має на меті врегулювати питання застосування англійської мови в діяльності органів державної влади, у роботі підрозділів екстреної допомоги населенню, у сферах освіти, культури, транспорту, охорони здоров’я, а також під час перетину державного кордону.

Детальніше про законопроєкт та як він працюватиме — за посиланням🔗