Служба зайнятості пропонує широкий спектр послуг роботодавцям, спрямованих на забезпечення ваших потреб у кваліфікованому персоналі та оптимізації робочих процесів. Ось деякі з наших ключових послуг:

Дата: 07.06.2024 13:02

Шановні роботодавці!

Служба зайнятості пропонує вам широкий спектр послуг, спрямованих на забезпечення ваших потреб у кваліфікованому персоналі та оптимізації робочих процесів. Ось деякі з наших ключових послуг:

Інформування про стан ринку праці

Ми надаємо актуальну інформацію про локальний ринок праці, його основні тенденції та процеси.

Підбір персоналу

Допомагаємо вам знайти кваліфікованих працівників відповідно до профілю вашого підприємства, включаючи спеціалістів з унікальними професіями та навичками.

Психодіагностика

Проводимо тестування та оцінку кандидатів з використанням психодіагностичних методик для підбору найбільш відповідних працівників.

Тимчасові працівники

Задовольняємо ваші потреби у тимчасових працівниках для виконання громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Підготовка та підвищення кваліфікації

Забезпечуємо підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації безробітних відповідно до ваших поточних та перспективних потреб.

Компенсація єдиного внеску

Стимулюємо створення нових робочих місць шляхом щомісячної компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Компенсація витрат на оплату праці

Надаємо компенсацію витрат на оплату праці для працевлаштованих осіб з числа внутрішньо переміщених осіб та безробітних.

Консультації та семінари

Проводимо семінари та надаємо консультації щодо працевлаштування осіб з інвалідністю, дотримання норм законодавства про працю та зайнятість.

Організація співбесід

Сприяємо проведенню співбесід із кандидатами та організовуємо зустрічі з шукачами роботи.

Разом ми допоможемо вашому бізнесу знайти найкращих фахівців!