Новослобідський сільський голова Ольга ГАРКАВЕНКО провела виїзний прийом громадян в селах Червоне Озеро, Чаплищі, Юр’єве, Линове, Манухівка та Мачулища.

Дата: 11.06.2024 08:01

Фото без опису

Разом із сільським головою, на прийомі були присутні старости старостинських округів, начальник відділу «Служби у справах дітей» - Антоніна НЕЧАЄВА та фахівець з соціальної роботи КЗ "Центру з надання соціальних послуг" - Тетяна НІКОЛАЄВА.💙💛

Мешканці сел, які прийшли на прийом, отримати вичерпні консультації та відповіді з першочергових питань, які їх турбують. Хвилюючі питання стосувались, зокрема, сфери житлово-комунального господарства та соціального захисту населення.

Обговорили питання благоустрою, які необхідно виконати в першу чергу для підтримання нормальної життєдіяльності місцевих мешканців.

Особливу увагу приділили продовженню дотримання правил безпекових заходів в умовах сьогодення, а також задоволенню нагальних потреб місцевого населення.

По всім заявам були враховані всі пропозиції, обговорені шляхи їх вирішення та відповідальним працівникам були надані відповідні доручення.

💙💛Питання, які потребують детального вивчення, взято на контроль для подальшого розгляду та вирішення.💙💛