Ситуація на прикордонні станом на 21:00 10.06.2024

Дата: 10.06.2024 22:18

Протягом дня росіяни здійснили 28 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 93 вибухи. Обстрілів зазнали

Миколаївська, Хотінська, Білопільська, Краснопільська, Есманьська, Великописарівська, Есманьська, Зноб-Новгородська громади.

Великописарівська громада: з території рф здійснено артобстріли (10 вибухів), мінометний обстріл (6 вибухів), удари дронами-камікадзе типу «FPV» (2 вибухи)

Краснопільська громада: ворог завдав удари дронами-камікадзе типу «FPV» (13 вибухів), артобстріли (25 вибухів), обстріли з мінометів (16 вибухів).

Хотінська громада: 4 міни скинули росіяни на територію громади.

Есманьська громада: ворог вдарив з мінометів (6 вибухів) та завдав ударів дронами-камікадзе типу «FPV» (5 вибухів).

Миколаївська громада: з території рф здійснено удари дронами-камікадзе типу «FPV» (4 вибухи).

Зноб-Новгородська громада: був мінометний обстріл (1 вибух).

Білопільська громада: зафіксовано удар дроном-камікадзе типу «FPV» (1 вибух).

За інформаціею сумської обласної військовї адміністрації: https://www.facebook.com