У Києві презентували новітній рід військ ЗСУ — Сили безпілотних систем, що зробило Україну першою країною у світі, яка створила такі сили.

Дата: 13.06.2024 09:12

Фото без описуПерший заступник міністра оборони України Іван Гаврилюк під час презентації зазначив:

🗣 «У нас є гарна перспектива для перемоги у війні проти рф. Цю перемогу ми можемо досягти завдяки вашому розуму, вашій наполегливості та тому, що ви робите, аби захистити життя та здоровʼя наших військовослужбовців, дедалі більше залучаючи роботів і безпілотні системи для виконання бойових завдань у повітрі, на землі та на морі».

Новий рід військ дозволить уражати противника на всю можливу глибину: від наших бойових порядків і аж до Уралу.

Командувач Сил безпілотних систем Вадим Сухаревський підкреслив, що Україна впроваджує зміни на основі досвіду сучасної війни: «Ми показали сьогодні усьому світу, що Україна відійшла від консервативного підходу. Сьогодні ми створили прецедент. Таким чином, ми готові диктувати правила цієї війни для подальших успіхів».

Символом нового роду військ стала ластівка, створена нейромережею. Ластівка є одним з найшанованіших символів в українській культурі, який означає звістку про перемогу.

@MinistryofDefence.UA

#ЗСУ #СилиБезпілотнихСистем #ОборонаУкраїни #ВійськовіРеформи #Інновації