Дата: 27.06.2024 09:34

Фото без описуШлюб – сімейний союз жінки та чоловіка, зареєстрований в органі державної реєстрації актів цивільного стану. Право на шлюб мають особи, які досягли шлюбного віку – 18 років.

📃Однак за заявою особи, яка досягла 16 років, за рішенням суду їй може бути надано право на шлюб, якщо буде встановлено, що це відповідає її інтересам. Детальніше про це – в картках.

Зверніть увагу! Проживання однією сім’єю жінки та чоловіка без шлюбу не є підставою для виникнення у них прав та обов'язків подружжя. Релігійний обряд шлюбу не є підставою для виникнення у жінки та чоловіка прав та обов'язків подружжя.

Щоб отримати консультацію юриста, скласти заяву – звертайтеся до системи безоплатної правничої допомоги. Усі сервіси системи БПД за посиланням в шапці профілю.

📞0800 213 103 Контакт-центр системи БПД (будні з 8:00 до 18:00). Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Поділіться цим дописом на своїй сторінці, щоб якомога більше людей дізналися про це!