Про базову підготовку👇🏻

Дата: 01.07.2024 15:04

Про базову підготовку👇🏻

🔸Базову підготовку проходять громадяни України чоловічої статі (жіночої статі — добровільно), які навчаються за денною або дуальною формою здобуття освіти.

*закріплено постановою (https://www.kmu.gov.ua/storage/app/uploads/public/667/95b/fee/66795bfee5b52978692932.pdf) Кабінету Міністрів України від 21 червня 2024 р. No 734

▪️Також, базову підготовку згідно з навчальним планом проходять:
➖курсанти вищих військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти
➖курсанти закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських

*базова підготовка складається з теоретичної та практичної частини.

🔸Проходження практичної підготовки базової підготовки для здобувачів освіти чоловічої статі є обов’язковою умовою опанування відповідної освітньої програми (у тому числі бакалавра, магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямування).

▪️ Відмова здобувача освіти чоловічої статі, який визнаний придатним до військової служби, від проходження практичної підготовки базової підготовки є підставою для його відрахування із закладу освіти відповідно до законодавства у сфері освіти.
_______________________________________________________________________
📸 Інформує Служба зв'язків з громадськістью Сумського ОТЦК та СП