Державний заклад вищої освіти «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України запрошує на навчання

Дата: 08.07.2024 08:38

Фото без опису

Державний заклад вищої освіти «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України здійснює підготовку фахівців за низкою освітніх програм (http://umo.edu.ua/applicants), у тому числі:

1. магістрів публічного управління та адміністрування на умовах контракту і за державним замовленням за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування»;
  2. магістрів менеджменту з управління проектами на умовах контракту за спеціальністю 073 «Менеджмент».

Підготовка магістрів за вказаними спеціальностями здійснюється кафедрою публічного управління і проектного менеджменту.

Також є можливість продовження навчання в аспірантурі за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».

Зарахування на навчання здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 липня 2009 р. № 789 «Про затвердження Порядку прийому на навчання за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне     управління та         адміністрування», а також Правил прийому для здобуття вищої освіти в Державному закладі вищої освіти «Університет менеджменту освіти» в 2024 роц і (http://umo.edu.ua/applicants/pravila-pritoma), в яких визначено строки подання документів, вступних випробувань та ін.

Звертаємо увагу, що в 2024 році МОН України відмінено єдиний вступний іспит та єдине фахове вступне випробування для вступників, які вступають на базі диплома магістра і спеціаліста.