Алгоритм дій роботодавця щодо внесення відомостей до ПФУ

Дата: 09.07.2024 19:47

Фото без опису

📌 Алгоритм дій роботодавця щодо внесення відомостей до Пенсійного фонду України про трудові відносини (постанова Уряду від 05.06.2024 №650 "Деякі питання бронювання військовозобовʼязаних під час воєнного стану").

✔️Алгоритм дій такий:

1. Зайдіть на вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України. Натисніть кнопку “Вхід”, ідентифікуйте себе як юридичну особу, підтвердьте вхід за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП) та паролю до нього і натисніть кнопку “Увійти”.

2. В особистому кабінеті страхувальника (в меню зліва) зайдіть у розділ “Комунікації з ПФУ” та оберіть опцію “Відомості про трудові відносини (оперативне подання інформації)”.

3. У спливаючому вікні “Відомості про трудові відносини (оперативне подання інформації)” з наданого переліку оберіть опцію “Повідомлення про зміни в трудових відносинах (Подати відомості по особі)”.

4. У полі повідомлення внесіть необхідні дані про особу (обов’язкові поля позначені зірочкою – *) та натисніть кнопку “Додати запис”.

5. У вікні “Запис про трудову діяльність” заповніть  тип події, атрибут події, дату події та внесіть реквізити документа-підстави. Натисніть “Зберегти”.

Довідково

Атрибут події має опції:

Призначено
Переведено / переміщено
Призупинення дії трудового договору
Відновлення дії трудового договору
Звільнено
Поновлено
Початок
Кінець

Тип події:

Період за основним місцем роботи
Період роботи за сумісництвом
Робота за гіг-контрактом
Робота за договором ЦПХ
Документ-підстава:

Назва документа (наказу / розпорядження)

6. Перевірте дані сформованого повідомлення та натисніть кнопку “Підписати та відправити в ПФУ”.

Інфографіка від ПФУ👇