ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВИМ

Дата: 12.07.2024 09:47

Фото без опису💔💔Вчора вся країна знову захлинулася горем, сльозами, біллю, розпачем😥😥😥. Масована атака ворожого сусіда🚀 вразила своєю жорстокістю, підступністю, ницістю. Всі ми втрачали рідних і кожен з нас переживав невимірний біль від усвідомлення невиправного - смерті близької людини💔. А особливо гостро боляче від смерті дітей😥. Смерть - це те, що ми, люди, ніколи не зможемо виправити...

💔Третій рік повномасштабного вторгнення. Кожному з нас хочеться одного: щоб небо над Україною знову стало мирним💙, щоб кожен Захисник і Захисниця повернулися додому живими💛, щоб більше не лунали сигнали повітряної тривоги💙, щоб більше не стискалося серце від болю💛, щоб сльози лилися тільки від радості🫶. Важко зараз усім. Але найважче хлопцям, які стримують навалу ворога✊. Звісно, не всі можуть тримати зброю, але кожен у міру своїх можливостей може допомагати🤝.

💙💛У Новослобідській громаді під керівництвом Ольги Гаркавенко мешканці, працівники та інші небайдужі люди надають допомогу військовим постійно. Ми разом🤝 спільними зусиллями намагаємося максимально швидко допомагати нашим бійцям. Новослобідська громада - прикордонна, артобстріли лунають часто. А останнім часом почастішали скиди вибухівки з дронів. З цих причин ми не маємо змоги проводити благодійні концерти для допомоги ЗСУ. Але ми застосовуємо інші способи✅: розіграші в соціальних мережах, збори тощо. За зібрані кошти та придбання ми обов'язково звітуємо, обов'язково публікуємо чеки витрат, щоб все було чесно, прозоро і не викликало зайвих питань, адже це гроші, людські гроші. Також у кожному старостинському окрузі нашої Новослобідської громади розміщено скриньки допомоги ЗСУ🗃️, у які кожен бажаючий може покласти посильну допомогу для хлопців і дівчат. І неважливо, яка це сума💱: 10, 50 чи 100 гривень, - малих донатів не буває, головне, що попри всі труднощі сучасного життя простих українців ( збільшення вартості комунальних послуг та цін на продукти харчування і першої необхідності), люди допомагають, адже такий маємо генофонд, наш, український💙💛🇺🇦.

💠Скриньки допомоги ЗСУ зібрали такі донати:

✅Перший округ:

🤝Мазівка, Новослобідське - 6500 гривень.

✅ Другий округ:

🤝Князівка - 2000 гривень,

🤝 Ширяєве - 680 гривень,

🤝 Чаплище - 2105 гривень,

🤝 Червоне Озеро - 3700 гривень.

✅ Третій округ:

🤝 Линове - 740 гривень,

🤝Юр'єве - 1700 гривень.

✅Четвертий округ:

🤝 Бояро -Лежачі, Манухівка, Іванівка - 4250 гривень.

✅ П'ятий округ:

🤝 Мачулища - 1180 гривень.

✅ Адміністративний центр с.Нова Слобода - 3250 гривень.

✊🫶Щиро дякуємо всім, хто допомагає. Нехай ваше добро повертається до вас сторицею. Українці - нація сильних, єдиних🤝, мужніх, незламних, добрих, чуйних людей! Крокуємо до перемоги разом!🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦