Робочий тиждень, традиційно, почався з проведення наради під головуванням сільського голови Ольги ГАРКАВЕНКО з працівниками сільської ради.

Дата: 22.07.2024 19:58

Фото без опису🕯️Присутні вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять та героїчні подвиги воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту нашої держави, та мирних громадян, які загинули внаслідок збройної агресії проти України.

📊На нараді розглянуто стан виконання протокольного доручення попередньої апаратної наради. Відповідальні виконавці прозвітували про проведену роботу за минулий тиждень.

Зокрема мова йшла про наступне:

🔶про підготовку до наступного опалювального сезону, заготівлю дрів для закладів та установ громади;

🔶про стан ремонтів в закладах громади;

про надання соціальної послуги з формування життєстійкості серед населення громади;

🔶про проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо соціальної підтримки ветеранів війни;

🔶про виконання мобілізаційних завдань.

✔️За підсумками наради відповідальні виконавці отримали доручення на найближчий період, що робить нараду продуктивною та інформативною для всіх присутніх.