ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВИМ

Дата: 23.07.2024 09:32

Фото без описуНовослобідська громада продовжує надавати допомогу нашим Захисникам і Захисницям.

За ініціативи, допомоги та активної підтримки голови Новослобідської громади Ольги Гаркавенко допомога нашим військовим надається постійно. ‼️ Сьогодні чергове відправлення хлопцю, якого нещодавно мобілізували: убокс, штани, футболка, наколінники, шкарпетки, вологі серветки, наш горюнський борщ швидкого приготування (смачний по - домашньому), антисептики, вафлі, кава, чай, зубна паста та щітка, мило, шкарпетки тощо. Також відправлено маскувальну сітку та 2 сітки передано хлопцям, які захищають Сумщину ( велике дякуємо нашим бджілкам, які плетуть, не покладаючи рук).

✊🫶Щиро дякуємо всім, хто допомагає. Українці - нація сильних, єдиних🤝, мужніх, незламних, добрих, чуйних людей! Янгола- Охоронця кожному Захиснику!Слава ЗСУ! 💙💛💙💛Слава українським Героям!💙💛 Крокуємо до перемоги разом!🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦