Сьогодні 21 липня Червоноозерський старостат (села Червоне Озеро, Чаплищі, Жари, Козлівка) відзначає День СЕЛА.

Дата: 21.07.2024 13:31

Фото без опису🌼День села – це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися у нашій мальовничій місцевості. Славна історія кожного села є часткою історії нашого району, області, держави. А історію творять люди. І головна заслуга в цьому наших пращурів та ваша, дорогі наші мешканці.

💔На жаль, третій рік триває війна… Важко… Страшно… Нестерпно боляче від втрат...

Але ми маємо триматися, бути сильними!

💕І маємо продовжувати жити, працювати і дякувати за кожен світанок!

💙💛Віримо та знаємо, що все буде гаразд. Адже ми на боці добра!

💖Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, радості і миру. Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожному домі та у кожній родині. Хай доля ласкавою буде до вас, дарує щасливі літа, чистого неба і просто людського тепла!