🕯️🕯️🕯️ВІЙНА ЗАБИРАЄ НАЙКРАЩИХ, АЛЕ НАША ПАМ’ЯТЬ ПРО НИХ БУДЕ ЖИТИ ВІЧНО!🕯️🕯️🕯️

Дата: 07.08.2024 16:45

Фото без опису💙💛Герої не вмирають у наших серцях. Але вони перестають бути поруч. Відлітають… Тихо, не попрощавшись. Можливо тому, що не збирались помирати. Мали плани, хотіли любити, працювати, радіти життю у рідній Україні. Не судилось… Стали зірками у небі. Янголами-охоронцями, нашими захисниками у Небесному Легіоні…💙💛

Сьогодні, 7 серпня, Новослобідська громада провела в останню путь та попрощалась з Воїном-Захисником ОЛЕКСАНДРОМ РИНДИЧЕМ, який загинув за Україну, захищаючи українську землю від ворога.

Народився Захисник 17 квітня 1979 року в селі Манухівка. У рідному селі він закінчив восьмирічну школу, а загальну середню освіту здобув у Бояро-Лежачівській. Після закінчення школи працював на будівництві. Згодом повернувся у рідне село.

Олександр був добрим та щирим, надійним другом, вірним сином нашої України, дуже світлою людиною. Захисник був компанійським, мав багато друзів, які любили і поважали його за надійність, вірність своєму слову, добре серце.

Олександр служив стрільцем – санітаром 1 відділення 3 стрілецького взводу 3 стрілецької роти військової частини А4877. Перебував у місцях, де велися запеклі бої. Він бачив пекло на землі. 29 липня 2024 року на Донецькому напрямку в ході виконання бойового завдання в районі населеного пункту Рівнопіль Волноваського району Донецької області під час забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії проти України, відданий Військовій присязі на вірність Українському народові, Олександр загинув, захищаючи усіх нас…

Живим коридором слави, на колінах, зі схиленими головами, прапорами та квітами проводжали свого Героя жителі Новослобідської територіальної громади. На дорогу, якою їхав востаннє вірний син України вийшли небайдужі люди.

Віддати останню шану Захиснику сьогодні прийшли рідні, друзі, односельці, представники влади. На честь Героя звучав Гімн України і військовий трикратний салют, який гучно розірвав українське небо. Зранку небо вкрили хмари - сама природа тужила за втраченим життям Захисника. На кладовищі визирнуло сонечко, так ніби душа Олександра востаннє доторкнулася тепллом до своїх рідних. Плакали всі, бо втратили ще одного сина, хороброго та мужнього Воїна України.

💙💛Наш Захисник Олександр є прикладом справжнього патріота, хоробрості і відваги. Він чесно і до кінця виконував свій обов’язок Воїна і Громадянина. Олександр віддав найдорожче - своє життя за вільне майбутнє у незалежній Україні, за майбутнє усіх нас.💙💛

Поховали Захисника на кладовищі у місті Путивль.

На жаль, словами важко загоїти у серці болючу рану втрати. Адже смерть людини – велике випробування. У цю гірку мить Новослобідська громада розділяє з родиною цей важкий біль, горе рідних Олександра, низько схиляємо голови в глибокій скорботі і шані. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблого Олександра Риндича. Світлий, добрий спомин про звитяжного Захисника України назавжди залишиться в наших серцях та спогадах його бойових побратимів, родичів і земляків!

Ми повинні завжди пам’ятати, якою дорогою ціною нам дістається кожна хвилина мирного життя. Віримо, що душа Воїна знайшла спокій, доєднавшись до Небесного Легіону. Тепер Олександр охоронятиме нас усіх з небес.

💙💛Вічна пам'ять та вічна шана Герою, який віддав життя за кожного з нас! Вічна пам’ять кожному, хто віддав життя за Україну!💙💛