Відбулося перше засідання Ради ВПО

Дата: 27.12.2023 15:47

Фото без опису        Незважаючи на те, що наша громада прикордонна і знаходиться в зоні бойових дій, на території проживає 85 внутрішньо переміщених осіб, з них 26 – це діти. Сільська рада докладає максимум зусиль, щоб допомогти вимушеним переселенцям подолати головні виклики війни та адаптуватися на новому місці. З цією метою і була створена Рада з питань внутрішньо переміщених осіб.

На цьому тижні відбулося перше засідання новоствореної Ради. Після знайомства учасників, було розглянуто важливе питання – обрання голови, заступника і секретаря ради. Саме цей вибір є першим кроком до організації роботи Ради та спільної координації зусиль для поліпшення становища внутрішньо переміщених осіб.

В ході засідання затверджено План роботи Ради на 2024 рік.

Серед основних завдань Ради - сприяння забезпеченню соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги тощо.