Як навчити дитину життєстійкості?

Дата: 16.08.2024 08:58

Фото без опису📌Захищати свою дитину від різких злетів і падінь життя – це природний інстинкт кожного батька та кожної матері. Але виконати це не завжди можливо, особливо, коли діти дорослішають і стають більш незалежними.

Крім того, сучасні діти відчувають величезний тиск через необхідність бути успішними у школі, спорті й запаморочливому розмаїтті позашкільних занять. Усі ці численні стреси можуть призвести до негативних фізичних та емоційних наслідків для здоров'я дітей. Хоча стреси й невдачі є частиною повсякденного життя, батьки й діти не повинні відчувати себе безпорадними.

📍Тому для здорового, збалансованого та успішного життя дитини батькам необхідно допомагати їй розвивати стійкість,

впевненість у собі та здобувати навички ефективного

реагування на стреси й виклики, які ставить перед нею саме життя.