#життєстійкість

Дата: 19.08.2024 11:04

Фото без опису📌Програма "Самодопомога Плюс" була розроблена як груповий курс, який має на меті допомогти дорослим людям,які перебувають у вкрай несприятливих умовах,навчитися управляти стресом.

📍Курс містить аудіозаписи та ілюстрований посібник:"Важливі навички в періоди стресу."

🟠Сьогодні працівниками Центру Життєстійкості було проведено першу сесію для внутрішньо-переміщених осіб Новослобідської громади,які опинилися в складних життєвих обставинах та потребують підтримки.

⚪️Проєкт реалізується Міністерством соціальної політики України і є складовою Всеукраїнської програми з ментального здоров'я "Ти як"? Першої леді Олени Зеленської.

Центр Життєстійкості Новослобідської ТГ