Дата: 22.08.2024 13:05

Шановні панове!

Український союз промисловців і підприємців (УСПП) запрошує до участі в засіданні Антикризового штабу стійкості економіки в умовах війни (АШ), Правління УСПП, що відбудеться 29 серпня 2024 року,

Основне питання порядку денного засідання: підвищення енергетичної стійкості країни, зокрема  організація заходів з підготовки об’єктів паливно-енергетичного комплексу України до осінньо-зимового періоду 2024/25 року, впровадження інструментів національної політики «Зроблено в Україні» з підтримки українських підприємств енергомашинобудування, реалізації проєктів формування децентралізованих енергетичних систем на базі малих систем розподілу, розвитку відновлювальної енергетики.

До участі у засіданні запрошені представники Офісу Президента, Верховної Ради України, центральних органів виконавчої влади, НАН України, експертних установ, профільних асоціацій, структурованих об’єднань та організацій промисловців, підприємців, роботодавців, профспілок.

Початок роботи – об 11:00 Засідання відбудеться в online форматі(Zoom).

Лінк для приєднання буде надіслано на e-mail, вказаний при попередній реєстрації, що здійснюється за посиланням:

Контакти для отримання довідкової інформації: e-mail: uspp@uspp.org.ua

моб. +38 050 353-33-88