Інформація щодо евакуації

Дата: 30.08.2024 14:01

Фото без опису

Повідомляємо, що для осіб, які проживають в 5 км зоні від кордону з рф та населених пунктів Манухівка, Іванівка, які бажають евакуюватися, починаючи з 28.08.2024 до 06.09.2024, із залізничного вокзалу м.Конотоп, щоденно курсує вагон № 35 потягу сполучення Шостка-Київ, який є безкоштовним для мешканців вищезазначених сіл громади.

🕐Час відправлення з м.Конотоп - 13 год. 32 хв.

🔺Реєстрація на потяг проводиться завчасно старостами округів або за телефоном «гарячої» лінії 0684491492. При реєстрації необхідно надати інформацію про потребу в подальшому супроводі для осіб, які не мають родичів чи знайомих, які б могли прихистити на перший час. В такому випадку таких осіб зустрінуть волонтери на залізничному вокзалі м. Києва та нададуть допомогу з подальшим влаштуванням.