Новослобідська сільська рада прийняла участь у відкритому заході з інформування: Як ОМС підготуватися до створення ефективних служб управління персоналом?

Дата: 06.09.2024 11:31

Фото без опису

🔶В ході заходу розглянули зміни законодавства в частині формування ефективної системи управління персоналом, обговорили завдання та функції Служб управління персоналом, напрями руху служби. Говорили про мотивацію, професійний розвиток, стажування, кадровий резерв та оцінювання результатів службової діяльності.

🔷Дане навчання спрямоване на впровадження нового закону, що дозволить покращити управління персоналом, забезпечити професійний розвиток персоналу та підвищити ефективність роботи.

🤝Дякуємо Програмі U-LEAD з Європою за змістовний та доступний матеріал, можливість навчання, розширення своїх знань та удосконалення роботи сільської ради.