Сьогодні, 10 вересня виповнюється сім років, як за Україну загинув наш земляк із села Мазівка – Озеров Олексій Олегович.

Дата: 10.09.2024 13:31

Фото без описуЧас неможливо зупинити. Але він не зітре з нашої пам'яті імена Героїв-земляків, які віддали своє життя у війні за Україну.🇺🇦

Після закінчення Мазівської загальноосвітньої школи , Олексій навчався у Путивльському педагогічному коледжі за спеціальністю ,,фізичне виховання" та паралельно займався у Глухівському парашутно- дельтапланерному клубі.

Навчання у коледжі було перерване службою в лавах ЗСУ, де отримав звання молодшого сержанта, командира відділення розвідки десантно- штурмового війська.

З червня 2014 року до липня 2017 року брав участь у бойових діях в зоні АТО.

У червні 2017 року перейшов до служби в лавах ЗСУ 25- ї десантно- штурмової бригади .

Олексій був щирим, доброзичливим, відкритим у спілкуванні, завжди готовим підтримати та прийти на допомогу.

Загинув Олексій 10 вересня 2017 року на військовому аеродромі ,,Канатове" Кіровоградської області при виконанні завдання.

Поховано старшого сержанта Озерова О.О. на Алеї Слави центрального кладовища м.Суми.

За час несення служби, Олексій отримав:

- Відзнаку МВС України,,За відзнаку у службі"ll ступеня;

- Відзнаку МВС України,,За зразкове виконання завдань з охорони громадського порядку ll ступеня;

- Медаль за відвагу та мужність";

- Відомчу відзнаку - нагрудний знак ,,За відзнаку у службі";

- Відзнаку Президента України ,,За участь в антитерористичній операції" ( посмертно).

- Орден ,,За мужність"lll ступеня ( посмертно).

Олексій віддав своє життя за рідну Україну, за свій народ, він виконав свій громадянський та військовий обов’язок.

📌📚У річницю загибелі нашого оборонця в Мазівській філії присутні вшанували пам'ять Героя вдячним словом і молитвою.

... Схилімо голови в пошані перед тими, хто віддав своє життя за нас... Ми не можемо повернути до життя полеглих захисників, але можемо зберегти пам’ять про них!🙏

Вічна пам’ять, слава і шана Герою-земляку, а його рідним і близьким – глибокі співчуття.