Державне регулювання цін

Дата: 02.10.2024 11:23

На підставі розпорядження голови Сумської ОДА від 12.03.2022 №88-ОД «Про забезпечення цінової стабільності» в області запроваджене державне регулювання цін (для магазинів, ринків з продажу продуктів харчування, аптек, АЗС) шляхом обмеження торговельної націнки в розмірі не більше 10% до відпускної ціни.

На території Новослобідської сільської ради Конотопського району Сумської області робочою групою було проведено моніторінг цін у закладі торгівлі на території громади, проведено роз’яснювальну роботу щодо дотримання вимог чинного законодавства та вручено пам’ятку «Щодо державного регулювання цін на продовольчі товари  в період воєнного стану та передбаченої законодавством відповідальності за порушення державної дисципліни цін»