Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новослобідської сільської ради під головуванням сільського голови Ольги Гаркавенко.

Дата: 23.10.2024 07:40

Фото без описуЧлени виконкому розглянули найбільш нагальні питання, що стосуються життєдіяльності громади, а саме:

Було обговорено та затверджено рішення про затвердження звіту про виконання бюджету Новослобідської сільської територіальної громади за 9 місяців 2024 року та заслухано і затверджено рішення про програму економічного і соціального розвитку Новослобідської сільської ради на 2025 рік.

Також було прийнято та затверджено ряд рішень про найближчі заходи культурного характеру, що плануються на території нашої громади.

В ході засідання виконавчого комітету було розглянуто ряд питань гуманітарного, соціального та фінансового напрямку, з яких були прийняті відповідні рішення.

💙💛Продовжуємо працювати на благо жителів нашої громади та наближаємо ПЕРЕМОГУ разом!!!💙💛