Дата: 25.10.2024 10:56

Новослобідська сільська рада інформує про те, що 30 жовтня 2024 року Український союз промисловців та підприємців (УСПП) організовує проведення  круглого столу «Соціальний діалог як інструмент повоєнної солідаризації та оновлення суспільного договору в Україні».

Співорганізаторами круглого столу є УСПП, Об’єднання організацій роботодавців України, Федерація профспілок України, Національна служба посередництва і примирення та Національна академія наук України.

До участі у засіданні запрошені представники Верховної Ради України, центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, НАН України, експертних установ, профільних асоціацій, структурованих об’єднань та організацій промисловців, підприємців, роботодавців, профспілок.

Засідання відбудеться у змішаному форматі: особиста присутність в залі засідань (м.Київ) та онлайн (Zoom).

Із зручним форматом участі можна визначитись при попередній реєстрації, що здійснюється за посиланням (при підтверджені реєстрації буде надіслано адресу локації проведення / дані для підключення, згідно вибору учасника :

Початок роботи – о 10:30. Реєстрація – з 10:00.

Контакти для отримання довідкової інформації:

e-mail: uspp@uspp.org.ua моб. +38 050 353-33-88

Запрошуємо до участі!

Деловые люди на встрече сидят за офисным столом и обсуждают документы  Деловая встреча за офисным столом Фото Фон И картинка для бесплатной  загрузки - Pngtree