Новослобідська громада
Конотопський район Сумської області

Відновлення промисловості України на 2024-2028 роки

Дата: 13.11.2024 09:29
Кількість переглядів: 56

     Міністерство економіки України продовжує активну співпрацю з Організацією Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) в рамках «Проєкту з зеленого відновлення промисловості України шляхом передачі технологій та створення нових підприємств спільно з приватними компаніями Японії» (далі - Проєкт), що фінансується Міністерством економіки, торгівлі та промисловості Японії (METI) та впроваджується ЮНІДО.

     Основною метою Проєкту є підтримка зеленого промислового відновлення та довгострокового сталого розвитку України шляхом передачі технологій, розбудови потенціалу та спільного створення підприємств у ключових промислових секторах з високим потенціалом зростання та доданої вартості для подальшого поширення технологій та розширення масштабів бізнесу.

     За умовами Проєкту японські приватні компанії-власники технологій, що мають технічні можливості та готовність сприяти відновленню промисловості України та створенню інноваційного бізнесу в країні шляхом передачі своїх технологічних ноу-хау та знань з чітким баченням довгострокового співробітництва та інвестицій з точки зору бізнесу можуть подавати заявки на участь, але наявність українського партнера є обов'язковою умовою для японських приватних компаній. Частина японських заявників вже співпрацюють з українськими компаніями-партнерами, деякі – ще не мають визначеного партнера.

     З метою підтримки пошуку потенційних компаній-партнерів в Україні для тих японських компаній, які подали заявки, але не мають українських партнерів, оголошується опитування для виявлення зацікавленості щодо наступних пропозицій технологій, які надійшли від японських компаній:

    - Автономні мобільні холодильні склади (причепи) на сонячних батареях з діапазоном регулювання температури від -25°С до +15°С.

Очікується, що дана технологія особливо допоможе малим та середнім виробникам сільськогосподарської/рибної/харчової продукції та роздрібним торговцям, полегшуючи логістику холодного ланцюга для забезпечення більшої свіжості та доданої вартості цих продуктів у гнучкий спосіб.;

     - Банківська інфраструктура в режимі реального часу з найвищим рівнем кібербезпеки, захищена банківська система розрахунків за цифровими транзакціями.

      Очікується, що ця технологія сприятиме модернізації українського банківського сектору.;

     - Технологія Bio-shell CaO для системи очищення води (малогабаритна система очищення води з використанням CaO, виготовленого з порошку мушлі морського гребінця).

     Очікується, що ця технологія задовольнить потреби в очищенні води, головним чином питної, за допомогою CaO.

    Висловити свою зацікавленість українські підприємства можуть шляхом заповнення форми опитування за посиланням:

     https://forms.office.com/e/Cn820DJs4a

    Прийом анкет триватиме до 25 листопада 2024 року включно.

    Отримана інформація буде передана відповідним японським компаніям заявникам для їх подальшого розгляду.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи подобається вам наш сайт?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь