Емоційне вигорання може виникати в різних сферах
Емоційне вигорання може виникати в різних сферах, особливо у тих професіях, які передбачають інтенсивну емоційну або фізичну напругу, високий рівень стресу та відповідальності або передбачають роботу з людьми. Це більшість професії категорії «Людина – Людина».
Вчителі, які переживають професійне вигорання, часто втрачають мотивацію і зацікавленість у своїй роботі.
Це має негативний влив на ментальне, а згодом, і фізичне здоров’я самого педагога, а також впливає на якість освіти, яку він надає учням. Педагоги, які почуваються емоційно виснаженими, можуть не мати достатньо енергії для створення мотивуючого і підтримуючого навчального середовища.
Сьогодні, спеціалістами Центру Життєстійкості Новослобідської ТГ, було проведено ресурсну зустріч для педагогічних працівників Князівської гімназії.
Де говорили про професійне вигорання: його причини, стадії та симптоми. Ознайомилися із практичними прийомами психоемоційного розвантаження, пошук внутрішніх або зовнішніх ресурсів для протидії стресу, збереження позитивної мотивації до роботи.
Проєкт Життєстійкість реалізується Міністерством соціальної політики України і є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?» - Першої леді Олени Зеленської.