ГОЛОВА КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПАВЛО ДУДКО ВІДВІДАВ НОВОСЛОБІДСЬКУ ТЕРИТОРІАЛЬНУ ГРОМАДУ
У фокусі уваги перебували питання оперативної обстановки в Новослобідській громаді, мобілізаційні питання, а також безпека під час повітряних тривог та під час руху ворожих дронів.
Окремо винесено питання щодо важливості допомоги Збройним Силам України та підтримки наших військових, адже це першочергова задача сьогодні для кожної громади.
Обговорили аналіз стану доріг і аварійний стан окремих його ділянок.
Відкритий діалог, комунікації – це найперше, що важливо для конструктивної співпраці органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Голова РВА відмітив, що громади та адміністрація повинні тісно співпрацювати для належного забезпечення усіх сфер життєдіяльності, але головним напрямком залишається підтримка оборони країни.
За результатами зустрічі окреслені подальші напрямки для ефективної співпраці.
Продовжуємо працювати задля Перемоги!