Шановні українці, громадо, всі небайдужі!

З родиною педагогів, які все життя пропрацювали на освітянській ниві, сталася велика біда. Нещодавно ударом ворожого КАБу було зруйновано будинок у селі Нова Слобода, у якому мешкали подружжя Чернякових Михайла Олексійовича та Олени В’ячеславівни. Ці люди протягом багатьох років вчили і виховували підростаюче покоління, вкладаючи душу в кожну дитину.

Але біда не приходить одна. Сьогодні сталося ще більше лихо. Внаслідок ворожого удару по автомобілю загинув зять Михайла Олексійовича Самохін Євген, уродженець села Нова Слобода, який з дружиною і дитиною жив у місті Путивль. Михайло і Олена Чернякови отримали тяжкі поранення. Сім’я втратила найдорожчу людину, дитина залишилась без батька…, а постраждалі потребують тривалого лікування й реабілітації. Михайла Олексійовича треба транспортувати до відділення нейрохірургії.
Просимо кожного, хто має можливість, долучитися до збору коштів:
на поховання загиблого;
на лікування для поранених.
Кожен внесок — це підтримка у страшний час війни. Кожна гривня має значення, кожне поширення — це ще один шанс зібрати необхідні кошти.
Разом ми зможемо підтримати сім’ю у цей важкий час і допомогти постраждалим стати на ноги.
Реквізити для допомоги:
4149609011759232 – Самохіна Тетяна (дружина загиблого);
4149499083597607 - Чернякова Олена ( поранена);
5168757417506674 – Черняков Михайло (поранений).
Будь ласка, хто скільки може, малих донатів не буває. У цей тяжкий час не залишаймося осторонь. Разом ми зможемо полегшити біль втрати й дати шанс на одужання.
Для зручності додаю номери карток у коментарі під постом.