В Новослобідській громаді відзначили День фізичної культури і спорту України проведенням спартакіади серед працівників структурних підрозділів сільської ради

В Новослобідській громаді відзначили День фізичної культури і спорту України проведенням спартакіади серед працівників структурних підрозділів сільської ради. І хоча в нашій країні йде війна, саме спорт допомагає людям відволіктись від сумних думок, дає можливість психологічно розвантажитись та зняти тривогу і стрес.
![]()
![]()
Всього участь у змаганнях прийняли 4 команди. Програма спартакіади складалась із 5 видів: шашки, дартс (чоловіки, жінки), стрибки на скакалці (жінки), жонглювання тенісним м’ячем та бадмінтонним воланом.
За підсумками змагань були виявлені переможці та призери:
шашки: 1 місце виборола Гудімова Ганна, 2 місце – Нерощин Владислав, 3 місце – Косогорова Раїса;
дартс (чоловіки): 1 місце – Нерощин Владислав, 2 місце – Літвінов Сергій, 3 місце – Хижняков Андрій;
дартс (жінки): 1 місце – Єременко Лілія, 2 місце – Примак Катерина, 3 місце – Косогорова Раїса;
стрибки на скакалці: 1 місце – Косогорова Раїса, 2 місце – Спіцина Марина , 3 місце – Данькова Ганна;
жонглювання тенісним м’ячем: 1 місце – Нерощин Владислав, 2 місце – Гудімова Ганна, 3 місце – Князєва Ірина;
жонглювання бадмінтонним воланом: 1 місце – Літвінов Сергій, 2 місце – Нерощин Владислав, 3 місце – Примак Катерина).
В загальнокомандному заліку місця розподілились наступним чином:
1 місце – збірна команда відділу фінансів та економічного розвитку та відділу організаційно-кадрової та інформаційної політики,
2 місце – команда відділу освіти, культури, молоді та спорту,
3 місце – команда відділу соціального захисту населення та ветеранської політики.
Всі переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та кубками, але, як кажуть, в спорті головне не перемога, а участь, тому ніхто не залишився без гарного настрою та позитивних емоцій.