8 ТРАВНЯ МИ ВІДЗНАЧАЄМО МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МУЗЕЇВ

18 ТРАВНЯ МИ ВІДЗНАЧАЄМО МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МУЗЕЇВ ![]()
МУЗЕЇ - ЦЕ ПАМ'ЯТЬ ЖИВА, ТУТ ІСТОРІЯ В СЕРЦІ СПІВА. ЕКСПОНАТИ МОВЧАТЬ, ТА ГОВОРЯТЬ КРІЗЬ ЧАС - БЕРЕЖІМО МИНУЛЕ ДЛЯ КОЖНОГО З НАС...![]()
![]()
![]()
![]()
Музеї — це не просто будівлі зі старовинними експонатами. Це жива пам’ять народу, його історія, традиції, духовна спадщина та голос поколінь, який лунає крізь роки. Саме музеї допомагають нам зберігати національну ідентичність, пізнавати своє коріння та передавати культурні цінності майбутнім поколінням.
![]()
Сьогодні, коли Україна виборює свою свободу та незалежність, збереження культурної спадщини набуває особливого значення. Адже культура — це наша сила, наша незламність і душа українського народу. ![]()
До Міжнародного дня музеїв КЗ «Новослобідський сільський будинок культури» підготував віртуальну подорож «Музеєм горюнської культури», який знаходиться на території Новослобідської громади. Це унікальне місце, де збережено традиції, звичаї, пісні, обряди та побут горюнського краю — безцінну частину української культурної спадщини.
Запрошуємо всіх поринути у світ автентичної культури, відчути тепло рідної історії та разом берегти те, що об’єднує нас як народ. ![]()
![]()
![]()
Слава Україні! Героям — Слава! ![]()
Детальніше: https://www.facebook.com/share/v/1Gg6mzbMVT/