Служба безпеки України інформує

СБУ затримала російського інформатора, який «полював» на ППО та HIMARS під Слов’янськом

Служба безпеки затримала ще одного інформатора фсб у результаті контрдиверсійних заходів на Донеччині. Зловмисник «зливав» локації Сил оборони, які залучені до бойових операцій на східному фронті.

07:46 10.01.2024

СБУ ліквідувала три нові ухилянтські схеми: серед організаторів – ексрадник глави адміністрації Януковича

Служба безпеки заблокувала ще три схеми ухилення від мобілізації та незаконного виїзду за кордон чоловіків призовного віку. У результаті комплексних заходів у різних регіонах нашої держави затримано організаторів оборудок.

07:44 10.01.2024

СБУ та НАБУ викрили суддю на Одещині, який за хабарі дозволяв ухилянтам виїжджати за кордон

Служба безпеки спільно з НАБУ ліквідувала масштабну корупційну схему у Білгород-Дністровському міськрайонному суді Одеської області. Встановлено, що за 3,5 тис. американських доларів у суді приймалися рішення, які дозволяли чоловікам призовного віку уникнути мобілізації та виїхати за кордон.

07:43 10.01.2024

За матеріалами СБУ 15 років за ґратами проведе ворожий агент, який шпигував для рф на Житомирщині

Завдяки доказовій базі Служби безпеки реальний термін ув’язнення отримав ще один агент рф, який збирав розвіддані про місця базування та переміщення Сил оборони на Житомирщині.

07:41 10.01.2024

«Бойові медики. Смерть зачекає»

У Центрі спеціальних операцій «А» Служби безпеки України працює унікальний підрозділ бойових медиків. Вони врятували життя сотням українських захисників на лінії фронту. І саме про їхню титанічну боротьбу зі смертю йдеться в цьому фільмі.

07:47 09.01.2024

СБУ затримала посадовця Укрзалізниці, який шпигував за військовими ешелонами ЗСУ на Дніпропетровщині

Контррозвідка Служби безпеки провела спецоперацію у Дніпрі, в результаті якої затримала ще одного агента фсб. Ним виявився посадовець однієї із вузлових станцій Укрзалізниці.

07:46 09.01.2024

СБУ і ДБР викрили колишнього заступника міністра оборони на ще одній корупційній схемі

Контррозвідники Служби безпеки спільно з ДБР викрили новий епізод злочинної діяльності колишнього заступника міністра оборони України. Разом зі спільниками у 2022 році він закупив ще одну партію неякісних бронежилетів для українських військових, чим розтратив понад 948 млн бюджетних гривень.

07:44 09.01.2024

За матеріалами СБУ тюремний строк отримав інформатор проросійського блогера, який працює на фсб

Завдяки доказовій базі Служби безпеки до 9 років ув’язнення засуджено ще одного учасника агентурної мережі фсб, яку було знешкоджено на початку жовтня минулого року на Миколаївщині.

07:44 09.01.2024