СОVID-19

Ефективність і безпечність вакцин, вакцинація дітей

СТАТИСТИКА ВАКЦИНАЦІЇ СТАНОМ НА 1 ЛЮТОГО В Україні було здійснено понад 30,4 млн щеплень. Принаймні одну дозу вакцини отримали більш ніж 15,37 млн людей, це близько 49,6% дорослого населення. Повністю вакциновано двома дозами близько 47,3% дорослого населення – понад 14,67 млн українців.

14:31 02.02.2022

Станом на 31 січня 2022 року від короновірусної хвороби COVID – 19. вакциновано по громаді

2773 людини, з них двома дозами - 2218 чоловік. Пункт щеплення працював у вихідні дні, було зроблено 15 бустерних доз. В наявності такі вакцини: Короновак (Китай) - 87 доз, Пфайзер (Бельгія) - 12 доз Астразенека (НIДЕРЛАНДИ)- 60 доз

09:38 31.01.2022

31 січня 2022 року набуває чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України № 2664 від 30 листопада 2021 року, який розширив перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19

Згідно з наказом, на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники органів місцевого самоврядування, закладів охорони здоров’я, комунальних підприємств, установ та організацій.

13:36 27.01.2022