Старости

Рішення про робочі кабінети старост сіл Новослобідської сільської ради, секретаря та провідних спеціалістів Новослобідської сільської ради

Рішення про затвердження положення про старосту Новослобідської сільської ради

Рішення про затвердження старост

Виконуючі обов'язки старост Новослобідської сільської ради

Соломянник Сергій Володимирович –  виконуючий обов'язки старости  Червоноозерського старостинського округу.

Народився 15 листопада 1974 року в селі Гвинтове Буринського району Сумської області . Громадянин України.

Освіта:

• З 1994року  по 1998 рік навчався в Київській академії внутрішніх справ МВС України.
  • З 2008року  по 2009 рік навчався в Харківському національному університеті.  Має спеціальності  «спеціаліст-юрист» та «магістр державної служби» .

Трудова діяльність

• З 1991року  по 1993 рік проходив строкову службу в збройних лавах України
  • З 1993року  по 1999 рік проходив службу в органах МВС.
  • З 2000 року  по 2003 рік працював юристом – консультантом в Путивльському  ДПУ.
  • З 2003року  по 2004 рік  викладав в Путивльському технікумі Сумського НАУ на відділенні правознавства.
  • З 2005 року по 2011рік  працював  на посаді начальника державної виконавчої служби Путивльського районного управління юстиції.
  • У 2012 році  працював головним спеціалістом реєстраційної служби Путивльського районного управління юстиції .
  • З  2012 року по 2015 рік працював начальником відділу державної виконавчої служби Путивльського районного управління юстиції.
  • З 2015 року – голова Червоноозерської  сільської ради.

Цапенко Микола Володимирович – виконуючий обов'язки старости  Юр'ївського старостинського округу.

Народився 20 листопада 1961 року в місті Суми.

• У 1969 році пішов до першого класу Вирівської середньої школи Білопільського району Сумської області, яку закінчив у 1979 році .
  • Після закінчення школи поступив у Маловисторопський  радгосп-технікум , який закінчив у 1982 році і здобув спеціальність ветеринарного фельдшера .
  • Після закінчення технікуму в 1982 році  пішов працювати головним ветеренарним лікарем колгоспу «Родина» Білопільського району .
  • У 1985 році поступив до Харківського зооветеринарного інституту на заочну форму навчання,  який закінчив у 1992 році і здобув спеціальність ветеринарного лікаря.
  • У 1989 році переїхав у Путивльський район село Ю’рєве, де працював ветеринарним лікарем  у колгоспі «Комунар».
  • З 1991 року працював головним лікарем колгоспу «Більшовик» Путивльського району
  • В 1994 році очолив  Бояро-Лежачівську дільничну лікарню, де працював завідуючим до 2010  року.
  • В 2010  році обраний Юр’ївським сільським головою.

Шевченко Ірина Олександрівна – виконуюча обов'язки старости  Линівського старостинського округу.

Народилася 14 квітня 1969 році в селі Буруцький  Шахтарського району Донецької області в сім’ї робітників .

• В 1976 році пішла в 1 клас  Линівської восьмирічної школи і закінчила 8 класів у 1984 році.
  • З 1984року  по 1986 рік  навчалась в Юр’ївській середній школі .
  • З серпня 1986 року по травень 1987 року – студентка Путивльського СПТУ – 42 за фахом «бухгалтер с/г виробництва».
  • У 1987 році повернулась в колгосп «Паризька комуна» с. Линове бухгалтером  по області праці .
  • В тому ж році  переведена інспектором по кадрам.
  • В 1997 році переведена бухгалтером по тваринництву, працювала до 1999 року.
  •  З 1999 року  по 2001рік  працювала начальником  ВЗ с. Линове.
  • У 2002 році працювала секретарем ДВК №  113 с. Линове.
  • З 2002 року  по 2004 рік працювала касиром ТОВ «Авангард» с. Линове. В 2004 році працювала продавцем ПП «Афанас’єва».
  • У 2005 році обрана сільським головою Линівської сільської ради.

Міліков Олександр Миколайович  – виконуючий обов'язки старости  Бунякинського  старостинського округу.

Народився в с. Бунякине  1 листопада 1968 року.

• З 1976 року по 1984 рік навчався в Бунякинській восьмирічній школі.
  • В 1984 році був направлений на навчання в Маловисторопський радгосп-технікум ім. П.С.Рибалко, де і вчився по 1988 рік.
  • В 1988 році закінчив повний курс вищеназваного технікуму по спеціальності ветеринарії за класифікацією ветеринарного фельдшера та пішов працювати в колгосп «Соцтруд» за тією ж спеціальністю.
  • Також в 1988 році був призваний до лав радянської армії.  Проходив службу на ЧФ в місті Севастопіль  в/ч 41760 завідуючим ПС.
  • 25 травня 1990 року, після закінчення строку служби, був звільнений в запас, в званні ст. сержанта.
  • В 1990 році прийшов працювати в колгосп « Соцтруд» ветеринаром і працював за тією ж спеціальністю до 2000 року.
  • Після реорганізації перейшов працювати в ПСП «Лан» зоотехніком-ветеринаром  до 2002 року.
  • З 2006 - голова Бунякінської сільської ради