Дата: від до Скинути

Відбулося чергове засідання робочої групи з вивчення та напрацювання організаційно-правових механізмів удосконалення роботи комунального сектора лісової галузі Сумської області.

Під час минулого зібрання керівництву ОКАП «Сумиоблагроліс» було запропоновано надати проєкт першого етапу реформування підприємства та інформацію про виконання виробничо-економічних показників в цілому і в розрізі дочірніх підприємств за 2020 та 2021 роки.

08:12 17.03.2023

Керівництво поліції Сумщини здійснило робочий візит на Конотопщину

Щодня територія Сумщини піддається ворожим обстрілам. Щоб знати та розуміти, як себе почуває місцеве населення, а також щоб перевірити роботу поліцейських на місцях та якість документування наслідків обстрілів, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Сумській області Максим Калатур здійснив виїзд до прикордонних населених пунктів Конотопського району.

08:11 17.03.2023

З метою популяризації та пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді, організації змістовного дозвілля 16 березня було проведено територіальний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Цього року учнівська молодь нашої Новослобідської громади також долучилася до фестивалю - конкурсу.

08:03 17.03.2023

А у нас знову приємна новина!

З 16.02.2023 по 02.03.2023 проходив Всеукраїнський конкурс талантів "Dobro fest" з метою підтримки миру та територіальної цілісності України;

09:21 16.03.2023

Епілепсія — це хронічний розлад мозкової діяльності, для якого характерні напади, що повторюються. Частіше за все вони проявляються в вигляді неконтрольованих судом різної інтенсивності, іноді — втрати свідомості.

Що робити, якщо у людини поряд із вами стався епілептичний напад? Читайте матеріал від платформи доказової інформації про здоров'я під час війни «Бережи себе».

08:28 15.03.2023

Шановні випускники шкіл та батьки! Зверніть увагу!

15 березня 2023 року у прямому ефірі національного телемарафону «Єдині новини» відбудеться Всеукраїнський урок з профорієнтації https://youtu.be/xfBwrRwlSVY за участі провідних українських роботодавців і кар’єрних радників для учнів 7-11 класів.

08:26 15.03.2023